Stavební práce

Kompletní stavby na klíč

Naše firma zajišťuje stavby na klíč. Jedná se o kompletní realizaci celé stavby od projektové dokumentace až po dodávky technologické a stavební části. Provádíme tak veškeré práce spojené s touto činností a zabezpečujeme ve spolupráci se specializovanými firmami.

 

Půdní vestavby

V současné době je velmi oblíbeným prostorem k bydlení půdní vestavba. V půdních prostorách, dříve často téměř neužívaných, se totiž naskýtá mnoho možností pro zajímavé a nevšední řešení vašeho bydlení. Pokud se tato vestavba udělá dobře a precizně, je určitě i velice komfortním místem, kde budete rádi trávit svůj čas a kam se budete vždy rádi vracet.

No a proč si vybrat právě nás?

-Máme mnohaleté zkušenosti

-odpovídající reference

-rozumné ceny, které odpovídají kvalitě

Nepromeškejte šanci změnit pojišťovnu, k výročí vaší smlouvy, sjednejte si výhodné povinné ručení na Autopes.cz! Zdá se Vám částka kterou platíte za příliš vysoká? Přesuňte pojištění auta k jiné pojišťovně!

 

Tepelná izolace

Proč použít tepelnou izolaci? Je určitě příjemné trávit svůj čas v prostředí, kde nepociťujete ani horko, ani zimu. Na minimum snižuje únik tepla z objektu, který je touto izolací opatřen, a tím šetří vaše náklady vynaložené na teplo. Platíte pouze jednorázově a navíc máte jistotu, že se Vám tato investice v budoucnu velmi rychle vrátí, protože ceny energií mají tendenci se zvyšovat.

 

Auta na splátky všem! Přemýšleli jste o novém autě a chybí Vám hotovost, zkuste vybrat auto na splátky.